Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany mężczyzna poszukiwany listem gończym

Data publikacji 25.11.2014

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Skarżysko Kamienna zatrzymali 30-letniego Krystiana S., który od 8 lat poszukiwany był listem gończym w związku z wyrokiem za spowodowanie wypadku drogowego w 2004 roku. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba, a dwie inne zostały ranne. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci systematycznie sprawdzali wszystkie pojawiające się informacje o możliwym miejscu ukrywania się poszukiwanego współpracując ściśle z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach.

W ostatnią sobotę, w nocy, poszukiwany mężczyzna został namierzony w jednym z lokali na terenie Skarżyska Kamiennej. Mężczyzna starał ukryć się w tłumie bawiących się gości. Skarżyscy kryminalni przyjechali do lokalu zaraz po północy, gdzie zatrzymali kompletnie zaskoczonego 30 latka. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego.

Mężczyzna poszukiwany był od czerwca 2006 r. nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego, a następnie listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Skarżysku Kamiennej. Miał do odbycia karę 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.  

(KWP w Kielcach / kr)

Powrót na górę strony