Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz drugi zagramy dla chorego Michałka

Data publikacji 27.11.2014

Policjanci z grodziskiej komendy już po raz drugi organizują „Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej - dla Michałka”. Zebrane w czasie trwania turnieju środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu chorego na białaczkę 4-letniego chłopca. W turnieju udział wezmą reprezentacje służb mundurowych resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Obrony Narodowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 29 listopada od godziny 8.00 do grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A.

29 listopada o godz. 8:00 w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie się „II Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej - dla Michałka”, którego organizatorami są grodziscy policjanci oraz burmistrz miasta. W turnieju udział wezmą reprezentacje służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, tj. Policji, Centralnego Biura Śledczego Policji, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Celem przedsięwzięcia jest pomoc w dalszym leczeniu 4-letniego podopiecznego Fundacji „Zdążyć z Pomocą” – Michałka Głowackiego. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim, mł.insp. Dariusz Zalesiński oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński. Organizację turnieju będzie wspierać także wiele instytucji i osób prywatnych. Mamy nadzieję, że nie zabraknie sportowych emocji, a także hojności mieszkańców na ten wyjątkowy cel.

Oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się o godzinie 12.00. Udział w nim weźmie m.in. Andrzej Grabowski oraz Orkiestra Reprezentacyjna Policji z pokazem policyjnej musztry. W trakcie całego turnieju można będzie wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi wygranymi, zjeść ciepły posiłek i porozmawiać z przedstawicielami służb mundurowych z terenu powiatu grodziskiego i nie tylko. Dzieci od godziny 10.00 będą mogły skorzystać z zabaw pod okiem animatorów i maskotki grodziskich policjantów - Misia Grodzisia.

W czasie całej imprezy kwestariusze Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą " do specjalnych puszek będą zbierać środki finansowe na pomoc w leczeniu chorego na białaczkę 4-letniego Michałka. Turniej zakończy się około 17.30 wręczeniem nagród dla najlepszych drużyn oraz nagród indywidualnych dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątki udziału w tym szczytnym spotkaniu.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony