Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany przejechał na czerwonym świetle

Data publikacji 27.11.2014

Policjanci zatrzymali do kontroli 31-latka, który przejechał na czerwonym świetle. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Opola stracił już prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

Wczoraj (26 listopada) policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Opolu patrolowali miasto nieoznakowanym samochodem z videorejestratorem.

Będąc w rejonie skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Niemodlińskiej, mundurowi dostrzegli osobowe renault przejeżdżające na czerwonym świetle. W rejonie skrzyżowania znajdowały się przejścia dla pieszych. Funkcjonariusze, widząc wykroczenie, natychmiast interweniowali i zatrzymali osobowe renault. Podczas rozmowy z siedzącym za kierownicą 31-latkiem policjanci nabrali podejrzeń co do jego stanu trzeźwości. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu mieszkańcowi Opola może grozić do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

(KWP w Opolu / kr)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.47 MB)

Powrót na górę strony