Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant odnalazł 2-latka

Data publikacji 30.11.2014

Małopolscy policjanci ustalają okoliczności zaginięcia dwuletniego dziecka. Chłopiec, który spędził w samej piżamie kilka godzin na mrozie, został odnaleziony przez policjanta uczestniczącego w akcji poszukiwawczej. Skrajnie wychłodzony malec trafił do szpitala, pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Wyjaśniamy okoliczności zaginięcia 2-letniego dziecka w Racławicach. Wyziębionego chłopca znalazł dziś około godziny 9.00 policjant biorący udział w akcji poszukiwawczej. Zastępca komendanta komisariatu policji w Krzeszowicach, podkom. Michał Godyń, zaniósł dziecko do najbliższego domu i fachowo udzielił mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Chłopiec prosto stamtąd trafił do szpitala, pod specjalistyczną opiekę medyczną.  

Dziecko tej nocy znajdowało pod opieką babci, która położyła je spać wczoraj wieczorem, w nocy jeszcze zaglądała do pokoju dziecka, by upewnić się, że chłopiec śpi.  

Nie wiadomo dlaczego dziecko wyszło z domu i jak długo przebywało na zewnątrz. Odnalezione zostało około 600 metrów od zabudowań. Obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

(KWP Kraków / mb)

Powrót na górę strony