Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Był poszukiwany 3 listami gończymi – został zatrzymany przez stołecznych policjantów

Data publikacji 08.12.2014

Stołeczni kryminalni przy wsparciu policjantów z wydziału realizacyjnego zatrzymali 47-letniego Marka N. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy oraz dwoma zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu, które wydały prokuratury. W miejscu zatrzymania 47-latka mundurowi znaleźli środki odurzające. Marek N. został przewieziony do aresztu śledczego.

Policjanci stołecznego wydziału kryminalnego ustalili, że na jednej z posesji w województwie warmińsko-mazurskim może przebywać poszukiwany mężczyzna. Na początku grudnia w godzinach popołudniowych wraz z policjantami z wydziału realizacyjnego udali się w ustalone miejsce, gdzie podjęli obserwację posesji. Wkrótce okazało się, że w domu przebywa mężczyzna odpowiadający rysopisem poszukiwanemu.

Przed 22.00 funkcjonariusze weszli do domu i zatrzymali 47-letniego Marka N. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w Warszawie, między innymi w sprawach: udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, rozbojów z użyciem niebezpiecznego narzędzia, wymuszeń rozbójniczych, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz posiadania i handlu środkami odurzającymi.

Dwie prokuratury, Warszawa Praga Północ i Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, wydały za Markiem N. zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu.

W trakcie zatrzymania policjanci przeszukali dom, w którym przebywał 47-latek, pomieszczenia gospodarcze, a także dwa należące do niego samochody. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli niewielką ilość środków odurzających.

Zatrzymany został przewieziony do Komendy Stołecznej Policji, skąd trafił do aresztu śledczego.

(KSP / ap)

Film Był poszukiwany 3 listami gończymi – został zatrzymany przez stołecznych policjantów

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Był poszukiwany 3 listami gończymi – został zatrzymany przez stołecznych policjantów (format flv - rozmiar 10.22 MB)

Powrót na górę strony