Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świąteczne paczki od kadry kierowniczej dolnośląskiej Policji

Data publikacji 20.12.2014

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nie zapomniano o tych funkcjonariuszach i pracownikach dolnośląskiej Policji, którzy znajdują się w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Dla ponad stu rodzin przygotowano paczki, ufundowane z prywatnych środków kadry kierowniczej komendy wojewódzkiej, jednostek miejskich i powiatowych oraz środków związku zawodowego policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, kadra kierownicza dolnośląskiej Policji przygotowała paczki dla tych funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz ich rodzin, którzy znajdują się w najtrudniejszej sytuacji materialnej.

Dla ponad stu rodzin kupiono artykuły pierwszej potrzeby, które mimo trudnej ich sytuacji, być może pozwolą choć trochę radośniej spędzić święta przy rodzinnym stole. Paczki zostały ufundowane z prywatnych środków komendantów, naczelników i kierowników komórek organizacyjnych komendy wojewódzkiej, komend miejskich i powiatowych oraz środków związku zawodowego policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji.

Dzisiaj paczki trafią do jednostek Policji garnizonu dolnośląskiego, gdzie jeszcze przed świętami będą przekazane potrzebującym funkcjonariuszom i pracownikom.

(KWP Wrocław / mb)

Powrót na górę strony