Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z zabójstwem

Data publikacji 19.01.2015

28-latek podczas zakrapianej alkoholem imprezy został kilkakrotnie ugodzony nożem. W wyniku zdarzenia mężczyzna zmarł. W związku ze sprawą bielscy policjanci zatrzymali trzy osoby.

Wczoraj tuż przed godziną 20.00 dyżurny bielskiej Policji powiadomiony został przez pogotowie ratunkowe o mężczyźnie ugodzonym nożem na terenie miasta. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole.

Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że w jednym z mieszkań odbywała się mocno zakrapiana alkoholem impreza. W pewnym momencie pomiędzy uczestnikami spotkania najprawdopodobniej doszło do sprzeczki, w trakcie której 28-latek został czterokrotnie ugodzony nożem. W wyniku ataku i odniesionych ran mężczyzna zmarł.

W związku z tą sprawą mundurowi zatrzymali 46-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 20 i 54 lat. Okazało się, że wszyscy byli pijani. Badanie alkomatem wykazało w ich organizmach od 3,3 do 3,4 promila alkoholu. Teraz dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bielsku Podlaskim, ustalają bielscy policjanci.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony