Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste otwarcie komendy w Piekarach Śląskich

Data publikacji 23.01.2015

Wczoraj w samo południe odbyło się uroczyste oddanie do użytku Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich po remoncie. Otwarcia dokonał Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz w obecności Prezydenta Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj, kadry kierowniczej garnizonu śląskiego, przedstawicieli związków zawodowych i szefów służb współpracujących na co dzień z Policją. Uroczystość uświetniła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i kompania reprezentacyjna śląskiej Policji.

Do zgromadzonych na uroczystości otwarcia słowa uznania i gratulacje skierował nadinsp. Krzysztof Jarosz Śląski Komendant Wojewódzki Policji. Podziękował władzom miasta za wsparcie w uzyskaniu nowej siedziby dla policjantek, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej w Piekarach Śląskich. Życzył funkcjonariuszom i pracownikom jednostki zadowolenia z nowego, komfortowego miejsca służby. Pani prezydent Sława Umińska Duraj życzyła również sukcesów i dobrych efektów służby.

Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich po powitaniu przybyłych na uroczystość gości, w swoim przemówieniu podkreślił szczególnie współpracę z miastem, która od wielu lat owocuje coraz to lepszym standardem jednostki i jakością jej funkcjonowania. Podziękował też wszystkim za obecność, a ponadto policjantom i pracownikom cywilnym, których zaangażowanie niezbędne było w czasie całego procesu modernizacji.

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich dołączyła do ponad 40 wyremontowanych w ramach ogólnopolskiej standaryzacji jednostek obiektów w całym kraju. Podczas kilkumiesięcznych prac zostały wykonane głównie prace termo-modernizacyjne budynku. Zmieniła się nie tylko kolorystyka, ale i jego otoczenie. Pojawiły się nowe elementy identyfikacji wizualnej, w tym nowe logo i tablice informacyjne.

(KWP w Katowicach / ap)

Film Uroczyste otwarcie komendy w Piekarach Śląskich

Pobierz plik Uroczyste otwarcie komendy w Piekarach Śląskich (format mp4 - rozmiar 29.64 MB)

Powrót na górę strony