Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o sutenerstwo i zgwałcenie zatrzymany

Data publikacji 26.01.2015

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o czerpanie korzyści z cudzego nierządu oraz zgwałcenie kobiety. 47-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla, wspólnie z policjantami Sekcji Antyterrorystycznej i Wydziału Kryminalnego KWP w Opolu, zatrzymali 47-letniego mężczyznę. Zatrzymanie policjanci zrealizowali na terenie miasta.

Jak wynika z ustaleń kędzierzyńskich kryminalnych, mężczyzna miał czerpać korzyści z cudzego nierządu oraz zgwałcić kobietę. Podczas śledztwa, prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu, funkcjonariusze zabrali materiały, z których wynika, że 47-letni mężczyzna przez kilka lat czerpał korzyści z cudzego nierządu. Według śledczych  uczynił z tego sobie stałe źródło dochodu.

Podejrzany usłyszał już zarzuty sutenerstwa oraz zgwałcenia. Wobec 47-latka na wniosek prokuratury sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztu.

47-latek podejrzany w tej sprawie musi liczyć się z karą nawet 12 lat więzienia.

(KWP w Opolu / mg)

 

Powrót na górę strony