Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5 tysięcy porcji amfetaminy nie trafi na rynek

Data publikacji 30.01.2015

Zabezpieczone ponad 5 tys. porcji amfetaminy i zatrzymany Adam L. to wynik pracy policjantów z wydziału kryminalnego z komisariatu na Targówku. W pomieszczeniach, które zajmował 23-latek kryminalni znaleźli amfetaminę i marihuanę. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W pomieszczeniach, które zajmował 23-latek kryminalni ujawnili w szklanym słoiku i torebkach foliowych biały proszek. W srebrnym zawiniątku znajdował się susz roślinny. W związku z tym, że policjanci podejrzewali, że może to być substancja narkotyczna, zabezpieczyli ją. Badanie wykazało, że jest to amfetamina w ilości ponad 5 tys.  porcji oraz ponad 12 gramów marihuany.

Adam L. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. 23-latek, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

(KSP / mj)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.53 MB)

Powrót na górę strony