Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza remont Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu

Data publikacji 12.02.2015

Dziś (12.02.2015r.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podpisano umowę na ważną inwestycję. Wkrótce ruszy kompleksowy remont Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. I etap to adaptacja byłego kasyna wojskowego na potrzeby Policji.

Kompleksowy remont, a w zasadzie adaptacja na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu byłego kasyna wojskowego, zacznie się lada dzień. Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podpisano umowę z wykonawcą na realizację tego zadania. Firma INENERGIA sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu będzie realizować ten remont. Wykonawca ten został wyłoniony w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych w trybie przetargu nieograniczonego z aukcją elektroniczną. Adaptacja ta pochłonie kwotę ok. 9 mln złotych. Środki te pochodzić będą z programu standaryzacji, z budżetu Policji.

Kolejnym etapem tej inwestycji będzie kompleksowy remont obecnej siedziby komendy, który oszacowano na kwotę ok. 8 mln złotych.

Prace przy adaptacji byłego kasyna ruszą lada dzień. Wykonawca zobowiązany jest zakończyć tę część inwestycji do listopada tego roku. Remont znacznie poprawi warunki pracy policjantów, a przede wszystkim także komfort obsługiwanych interesantów. Po remoncie obiekt ten będzie spełniał warunki standaryzacji komend i komisariatów także w zakresie wizualnym. Będzie nowoczesny i zapewne zaspokoi wymagania tych dla których powstaje.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony