Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o obnażanie się w obecności małoletnich

Data publikacji 25.02.2015

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o obnażanie się w obecności dzieci. 28-latek usłyszał 9 zarzutów. Dzisiaj funkcjonariusze zwrócą się z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na jednym z olsztyńskich osiedli zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kętrzyńskiego. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna obnażał się przed małoletnimi, a doszło do tego parokrotnie zarówno na terenie Olsztyna, jak i w gminie Dywity i gminie Jeziorany.

Funkcjonariusze wykonali czynności procesowe z zatrzymanym i zabezpieczyli osobowego peugeota, którym się poruszał w trakcie zdarzeń.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranego materiału dowodowego 28-latek usłyszał 9 zarzutów dotyczących prezentowania małoletnim czynności seksualnych. Dzisiaj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wystąpią z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem.

(KWP w Olsztynie / mw)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 2.6 MB)

Powrót na górę strony