Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano prawo jazdy kierowcy, który doprowadził do kolizji i uciekł

Data publikacji 03.03.2015

Policjanci z Morąga zostali powiadomieni o kolizji drogowej, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Świadek dostarczył policjantom nagranie, dzięki któremu winny kierowca bardzo szybko został ustalony. Okazało się, że mężczyzna w przeszłości dwukrotnie był skazany za jazdę w stanie nietrzeźwości a także był sprawcą śmiertelnego wypadku drogowego. Teraz ponownie odpowie przed sądem.

Policjanci zostali powiadomieni o kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Silin pod Morągiem. Jedna z uczestniczek zdarzenia powiedziała funkcjonariuszom, że w momencie, gdy na wzniesieniu mijała się z autobusem, na jej pasie ruchu pojawił się srebrny samochód. Jego kierowca, by uniknąć zderzenia wjechał do rowu, a następnie powrócił na drogę i uciekł. W wyniku jego zachowania doszło do kolizji drogowej dwóch innych samochodów. Dzięki świadkowi, który dostarczył policjantom nagranie, funkcjonariusze bardzo szybko ustalili i zatrzymali 28-latka.

Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Ponadto, policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości dwukrotnie był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Kilka lat temu był też sprawcą śmiertelnego wypadku drogowego. Na swoim koncie ma również wiele wykroczeń w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze zatrzymali Michałowi N. prawo jazdy. Materiały w tej sprawie zostały już przekazane do sądu.

(KWP w Olszytnie / ms)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.11 MB)

Powrót na górę strony