Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dla Adasia

Data publikacji 05.03.2015

Wykładowcy pilskiej Szkoły Policji w Pile zaangażowali się, jako wolontariusze, w pomoc dla 3-letniego Adasia Undro z Piły, który cierpi na guza pnia mózgu. Już w najbliższą sobotę, 7 marca, w Szkole Podstawowej nr 12 w Pile (ul. Joachima Lelewela 140) odbędzie się festyn charytatywny wspierający ten szczytny cel.

Instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły Policji oraz licencjonowany trener Polskiego Związku Muaythai – mł. asp. Tomasz Ptak, przygotował pokaz sztuk walki, który odbędzie się w samo południe o godz. 12.00. Pod jego kierunkiem wystąpią członkowie prowadzonego przez asp. Ptaka Klubu Black Bird Piła oraz słuchacze Szkoły, w tym posiadacz wielu tytułów mistrzowskich w zapasach post. Jakub Tim.

Oprócz sztuk walki, wykładowcy wspomnianego Zakładu: podkom. Mateusz Pałys i podkom. Radosław Spychalski będą uczestniczyć w specjalnie zorganizowanym biegu. Wraz z wieloma pilanami, którzy również wezmą udział w wydarzeniu, przebiegną w sumie 1389 km, czyli tyle, ile jest miedzy Piłą a Londynem, gdzie leczy się Adaś.

O godz. 12.10 wystartuje bieg główny na dystansie 2,2 km (z Aquaparku do Szkoły Podstawowej nr 12). Tam na zawodników oraz wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy tego dnia zawitają do szkoły, czekać będą poczęstunek, koncert, wiele atrakcji i niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę 7 marca, aby razem z funkcjonariuszami pilskiej Szkoły Policji wspomóc leczenie Adasia. Wstęp wolny.

Więcej o historii Adasia >>>

(SP w Pile / ms)

Powrót na górę strony