Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

Data publikacji 12.03.2015

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt z Policją. Mężczyzna ten podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej komendy miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku  prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa doprowadzenia do innej czynności seksualnej. Do tego zdarzenia doszło 9 marca w Słupsku około godziny 17.45 w rejonie ulicy Tuwima. Śledczy ustalili, że podejrzewanym jest mężczyzna, którego wizerunek znajduje się na zamieszczonych  zdjęciach.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku (Al. 3  Maja 1) lub z inną, najbliższą jednostką Policji. Można też dzwonić pod numery: 0-59-848-03-38 albo 997 i 112. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

(KWP w Gdańsku / mj)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.87 MB)

Powrót na górę strony