Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatki

Data publikacji 14.03.2015

Policjanci, strażacy oraz mieszkańcy brali udział w poszukiwaniu nastolatki, która zaginęła w piątek na terenie powiatu ostrołęckiego. W poszukiwaniach brało udział blisko 100 osób, sprawdzono 12 kilometrów kwadratowych terenów leśnych. Użyto także policyjnego psa tropiącego. Ostatecznie nastolatka została odnaleziona nieprzytomna w lesie.

W piątek, około godziny 13.00, policjanci w Ostrołęce otrzymali zgłoszenie o zaginięciu, prawdopodobnie w kompleksie leśnym, 17-latki. Bezpośrednio po otrzymaniu informacji na miejsce udali się policjanci wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, a także podległych posterunków. Został tez użyty policyjny pies tropiący.

Na miejscu połączono siły - wspólnie ze strażakami, mieszkańcami oraz pracownikami urzędu gminy rozpoczęto poszukiwania. Około godziny 17:00 zaginiona nastolatka została odnaleziona. Była nieprzytomna. Miejsce, w którym się znajdowała uniemożliwiało dotarcie jakiegokolwiek transportu służb medycznych, dlatego policjanci wspólnie ze strażakami  przenieśli nastolatkę około 250 metrów do miejsca, w którym została przekazana ratownikom, którzy przewieźli ja do szpitala.

Podczas akcji, której uczestniczyło łącznie blisko 100 osób, przeszukano 12 kilometrów kwadratowych terenów leśnych.

(KWP w Radomiu / mg)

 

Powrót na górę strony