Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskany sprzęt budowlany

Funkcjonariusze CBŚP odzyskali koparko-ładowarki warte 250 tysięcy złotych. Jedna z maszyn została utracona w wyniku rozboju, druga została skradziona. Obydwa przestępstwa miały miejsce na terenie województwa śląskiego.

Policjanci CBŚP w Nowym Sączu, wspólnie z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej, ustalili, że na jednej z posesji powiatu limanowskiego znajduje się koparko-ładowarka pochodząca z przestępstwa. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili swoje ustalenia. W trakcie wykonywania czynności wyszło na jaw, że na tej samej posesji znajduje się kolejna koparka, która została zabrana właścicielowi.

Jedna z odzyskanych maszyn została utracona w wyniku kradzieży w 2000 r., druga zaś, w wyniku rozboju dokonanego w 2008 r. Obydwa przestępstwa miały miejsce na terenie województwa śląskiego. Koparki zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu depozytowym.

Wartość odzyskanego mienia wynosi około 250 tys. zł. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Limanowej.

(CBŚP / ms)

 

Powrót na górę strony