Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione auta o wartości 430 tys. złotych

Data publikacji 24.03.2015

Bolesławieccy policjanci odzyskali 6 skradzionych samochodów o wartości ponad 430 tysięcy złotych. Do odzyskania pierwszego z utraconych pojazdów doszło dzięki wspólnym działaniom z Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku.

Pojazd o wartości blisko 80 tysięcy złotych został odnaleziony przez policjantów na parkingu osiedlowym na terenie powiatu bolesławieckiego, dzięki wspólnym działaniom bolesławieckich policjantów z Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Bolesławcu w wyniku dalszych czynności ujawnili dodatkowo 5 aut pochodzących z przestępstw. Mienie w całości zostało skradzione na terenie Niemiec w ciągu ostatnich kilku dni. Wszystkie odzyskane samochody miały zamontowane polskie tablice rejestracyjne, które również pochodziły z kradzieży.

Łącznie funkcjonariusze odzyskali 6 samochodów, których wartość wstępnie wyceniono na ponad 430 tysięcy złotych. Odzyskane pojazdy zostaną przekazane właścicielom. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności związane z tą sprawą.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.59 MB)

Powrót na górę strony