Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przejęta znaczna ilość narkotyków

Data publikacji 26.03.2015

Ponad 300 gramów środków odurzających zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego KWP w Lublinie. Taką ilość narkotyków przewoziło fordem mondeo dwóch 19-letnich mieszkańców powiatu łęczyńskiego. Nielegalny towar ukryty był w torbie podróżnej znajdującej się za siedzeniem pasażera. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem przy ul. Turystycznej w Lublinie. Policjanci wydziału kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali kierującego fordem mondeo. Z ustaleń mundurowych wynikało że w pojeździe mogą być przewożone środki odurzające. W samochodzie przebywało dwóch 19-latków -  mieszkańców powiatu łęczyńskiego. Podczas przeszukania pojazdu za siedzeniem kierowcy funkcjonariusze ujawnili torbę podróżną. Wewnątrz znajdowała się nieokreślona substancja roślinna.

Po sprawdzeniu testerem oraz zważeniu ustalono, iż jest to 300 gramów marihuany. Z takiej ilości narkotyków można sporządzić około 1,5 tys. porcji dealerskich.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów. Usłyszą zarzuty posiadania  znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

(KWP w Lublinie / mg)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.33 MB)

Powrót na górę strony