Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w pomieszczeniu gospodarczym

Data publikacji 26.03.2015

Kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Podgórz zatrzymali 19-latka z gminy Łysomice. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych znajdujących się przy jego domu funkcjonariusze znaleźli prawie 270 g różnego rodzaju narkotyków. Jeżeli śledczy dowiodą, a wszystko na to wskazuje, że mężczyzna udzielał narkotyki innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, może mu grozić wówczas nawet do 10 lat więzienia.

Wczoraj, kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Podgórz, przeszukali dom mieszkańca jednej z podchełmżyńskich miejscowości. Stróże prawa już od pewnego czasu mieli podejrzenia co do 19-latka, mieszkającego w gminie Łysomice. Informacje, jakie zebrali w tej sprawie, dały im podstawę do wejścia i przeszukania pomieszczeń zajmowanych  przez mężczyznę. Okazało się, że ustalenia policjantów były jak najbardziej słuszne.

Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych, funkcjonariusze znaleźli prawie 270 g różnego rodzaju narkotyków. Wśród nich ponad 260 gramów to biały proszek, który po poddaniu wstępnym testom okazał się być amfetaminą, około 3 gramy metaamfetaminy i prawie gram marihuany. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj policjanci doprowadzą go do prokuratury. Bez wątpienia, usłyszy zarzut posiadania znacznej ilość narkotyków. Jeżeli jednak śledczy dowiodą, a wszystko na to wskazuje, że mężczyzna udzielał narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej będzie mu grozić wówczas nawet do 10 lat więzienia.

Jakiej dokładnie treści zarzut ostatecznie usłyszy mężczyzna zdecyduje oskarżyciel, który jeszcze dzisiaj zapozna się z materiałem zgromadzonym przez policjantów.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Powrót na górę strony