Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wygrał rajd z Kajetanem

Data publikacji 26.03.2015

Wczoraj jeden ze zwycięzców aukcji charytatywnych na rzecz rannego w służbie policjanta, wziął udział w testach samochodu rajdowego. Zdobywca wylicytowanej nagrody usiadł na miejscu pilota, a za kierownicą sam mistrz Kajetan Kajetanowicz. Załoga trenowała na odcinku testowym w Górkach Wielkich. Całe przedsięwzięcie zabezpieczali policjanci cieszyńskiej komendy.

Wczoraj w Górkach Wielkich Kajetan Kajetanowicz na zamkniętym odcinku drogi testował swój samochód rajdowy. W testach wziął udział jeden ze zwycięzców aukcji charytatywnych na rzecz rannego w służbie policjanta. Pan Marcin Sech z Tarnobrzega, który wylicytował główną nagrodę, usiadł na miejscu pilota w samochodzie rajdowym. Podczas jazdy na oesie przeżył wiele emocji, które zagwarantował mu Kajetan Kajetanowicz. Nad bezpieczeństwem uczestników testów oraz licznej grupy fanów czuwali policjanci cieszyńskiej drogówki.

Pan Marcin Sech jest już kolejną osobą, która odebrała swoją nagrodę. W ubiegłym tygodniu zwycięzcy aukcji odebrali swoje nagrody z rąk Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka. Więcej informacji na stronie śląskiej policji.

Dzięki ofiarodawcom i licytującym udało się zebrać 14.199 złotych. Dochód z aukcji został przekazany na rehabilitację i protetykę rannego w czasie służby policjanta z Dąbrowy Górniczej. 

(KWP w Katowicach/ mw)

Powrót na górę strony