Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 33-latkę podejrzaną o sutenerstwo

Data publikacji 27.03.2015

Policjanci z Bytomia zatrzymali 33-letnią kobietę. Mieszkanka województwa śląskiego podejrzana jest o sutenerstwo oraz udzielanie narkotyków. Prokurator nałożył na nią poręczenie majątkowe w wysokości 10 tys. zł. Stróże prawa, na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczyli również dwa samochody wartości 100 tys. zł. Kobiecie grozi kara do 10 lat więzienia.

Bytomscy kryminalni ustalili lokal, który wykorzystywany był do prowadzenia prostytucji. Śledczy zatrzymali 33-letnią kobietę. W jej mieszkaniu stróże prawa przejęli ponad 50 kilogramów białej, sproszkowanej substancji. Teraz śledczy ustalają, czym jest zabezpieczony proszek i czy nie mamy do czynienia z zakazanymi substancjami.

Mieszkanka województwa śląskiego usłyszała już zarzuty. Kobieta podejrzana jest o sutenerstwo oraz udzielanie narkotyków. Prokurator nałożył na nią poręczenie majątkowe w wysokości 10 tysięcy złotych. Kryminalni natomiast, na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczyli jej dwa samochody wartości 100 tysięcy złotych.

Kobiecie grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / mw)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.12 MB)

Powrót na górę strony