Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleźli 31-latkę i jej pięciomiesięcznego synka

Data publikacji 30.03.2015

Kilkudziesięciu puławskich policjantów ponad 2 godziny szukało 31-letniej kobiety i jej pięciomiesięcznego dziecka. Mieszkanka Puław po konflikcie rodzinnym opuściła mieszkanie zabierając swojego syna. Zaginiona z dzieckiem została odnaleziona w jednym z puławskich hoteli. Miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj po 17.00 puławscy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 31-letniej mieszkanki Puław, która od piątku nie kontaktowała się z rodziną. Jak ustalili stróże prawa, kobieta po konflikcie rodzinnym opuściła mieszkanie zabierając ze sobą swojego 5-miesięcznego syna. W akcji poszukiwawczej brało udział 45 policjantów. Po niespełna dwóch godzinach funkcjonariusze odnaleźli zaginioną. 31-latka znajdowała się w jednym  z puławskich hoteli wraz z niemowlęciem i swoimi znajomymi.

Kobieta była nietrzeźwa. W organizmie miała blisko 2 promile alkoholu. Została zatrzymana w policyjnym areszcie, natomiast dzieckiem po badaniach lekarskich zaopiekował się jego ojciec.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz to, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.  Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony