Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sosnowiecka policjantka najlepsza w Polsce

Data publikacji 31.03.2015

Sierżant Agnieszka Bergier – policjantka z Komisariatu I Policji w Sosnowcu – ponownie udowodniła swoje wyjątkowe umiejętności. Na Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu, które odbyły się 28 marca 2015 r. w Katowicach, wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wagowej. Została mistrzynią świata po raz czwarty z rzędu - w historii Polskiego Związku Ju-Jitsu jest to jedyny taki przypadek.

Samej policjantce nie jest łatwo zliczyć, który to już medal wywalczony na mistrzostwach Polski. Warto przypomnieć, że na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w listopadzie 2014 roku, nasza zawodniczka także wywalczyła złoty medal. Zrobiła to w wyjątkowym stylu. Została mistrzynią świata już po raz czwarty z rzędu. W historii Polskiego Związku Ju-Jitsu jest to jedyny taki przypadek.

Naszej zawodniczce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

(KWP w Katowicach / mj)

Powrót na górę strony