Policjantka na podium zawodów taekwon-do

Data publikacji 21.04.2015

Tomaszowska funkcjonariuszka, sierż. Marta Mysur, zdobyła dwa medale na turnieju Grand Prix Polski Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF. Kolejnym sprawdzianem policjantki będą majowe Mistrzostwa Świata we Włoszech.

W miniony weekend, od 17 do 19 kwietnia 2015 roku, w Pruszczu Gdańskim odbył się turniej Grand Prix Polski Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF. W zawodach brała udział sierż. Marta Mysur. Tomaszowska policjantka aż dwa razy stawała na podium. W układach seniorek stopni III Dan wywalczyła srebrny medal, natomiast w technikach specjalnych seniorek wywalczyła medal brązowy.

Był to ostatni sprawdzian przed majowymi Mistrzostwami Świata we włoskim Jesolo, gdzie sierż. Marta Mysur będzie rywalizować z ramienia Reprezentacji Polski o najwyższe trofeum.

Policjantce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.