Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Broń i narkotyki w garażu

Data publikacji 28.11.2007

Amunicję, narkotyki i kilkanaście telefonów komórkowych znaleźli policjanci ze Szczecina w garażu przy ul. Wilczej. Wszystko zaczęło się od legitymowania kilku osób, z których jedna miała przy sobie broń z tłumikiem.

Uwagę policjantów patrolujących rejon garaży przy ul. Wilczej zwróciła grupa młodych ludzi. Podczas legitymowania i kontroli odzieży policjanci znaleźli broń palną z tłumikiem (była to broń gazowa przerobiona na broń palną) z trzema pociskami w magazynku. Mundurowi postanowili sprawdzić okoliczne garaże. Przeszukali jeden z nich, w którym stał wrak dostawczego samochodu. W nim też policjanci znaleźli 6 sztuk amunicji, 30 gram suszu roślinnego, 50 gram amfetaminy i wiele innych przedmiotów, które mogły pochodzić z kradzieży i włamań w Szczecinie (m.in. telefony komórkowe).

Zatrzymano i przesłuchano cztery osoby, przeszukano także miejsca ich zamieszkania. 21-letni Dariusz S. i 24-letni Krzysztof D. noc spędzili w policyjnym areszcie. Policjanci z komisariatu Szczecin N/Odrą sprawdzają czy broń była użyta do popełniania przestępstw i w jakich rejonach działali sprawcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Powrót na górę strony