Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli desperata

Data publikacji 14.05.2015

Całą noc kruszwiccy policjanci poszukiwali mężczyzny, który zamierzał odebrać sobie życie. 47-latek najpierw próbował się rzucić pod samochód, a potem ukrywał w lesie. Mundurowi odnaleźli desperata nad jeziorem, mężczyzna bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (13.05.2015 r.) po 21.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od sanitariuszy, którzy zostali wezwani na ratunek do miejscowości Rzepowo (gm. Kruszwica, pow. inowrocławski). Tam ustalili, że 47-letni mężczyzna usiłował wtargnąć pod jadący samochód. W trakcie udzielania mu pomocy przez ratowników, mężczyzna uciekł z miejsca, wołając, że idzie targnąć się na swoje życie.

Po tej informacji natychmiast powołana został grupa policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania. Zorganizowana akcja, w której wzięło udział kilkunastu funkcjonariuszy z Kruszwicy oraz pies tropiący, zakończyła się pozytywnie. Po całonocnym przeczesywaniu okolicznego terenu, mężczyzna został odnaleziony przez policjantów nad ranem nad jeziorem Gopło. Trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony