Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zabójstwa

Data publikacji 25.05.2015

W Pawłosiowie policjanci zatrzymali 17-letnią kobietę i 30-latka z powiatu jarosławskiego. Dzisiaj w nocy w jednym z domów doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. Ofiarą jest 26-letni mężczyzna, partner 17-letniej kobiety.

Wczoraj tuż przed godz. 23 dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie dyspozytora pogotowia. Z przekazanych informacji wynikało, że załoga karetki pogotowia w Pawłosiowie udziela pomocy mężczyźnie z ranami kłutymi. Dyżurny skierował na miejsce policyjny patrol.

Pomimo podjętej przez lekarza reanimacji 26-letni mężczyzna zmarł. Policjanci, ustalając przebieg zdarzeń, które zaistniały ubiegłej nocy, rozpytali mieszkańców domu. Z policyjnych ustaleń wynikało, że świadkami zdarzenia byli 30-letni mężczyzna i 17-letnia kobieta. Oboje, mieszkańcy powiatu jarosławskiego, zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Z policyjnych ustaleń wynika, że 17-letnia kobieta i 26-latek znali się wcześniej i byli w nieformalnym związku.

Badanie stanu trzeźwości 30-latka pokazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 17-latka również była nietrzeźwa. Będąca w ciąży kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Obecny był prokurator. Policjanci zbierali i zabezpieczyli dowody, a także wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze ustalili także świadków tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

(KWP w Rzeszowie / mg)

Powrót na górę strony