Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci odnaleźli 80-latka

Data publikacji 25.05.2015

Dzielnicowi z IV białostockiego komisariatu odnaleźli poważnie chorego zaginionego 80-latka. Mundurowi zauważyli mężczyznę siedzącego na jednym z przystanków autobusowym. Starszy pan myślał, że znajduje się w innym mieście. Dzięki policjantom cały i zdrowy wrócił do domu.

W minioną sobotę, tuż po godzinie 13.00, Komisariat Policji IV w Białymstoku został zaalarmowany przez córkę o zaginięciu jej 80-letniego poważnie chorego ojca. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że starszy pan wyszedł z domu do pobliskiego sklepu i nie wrócił. Zaniepokojona kobieta mając na uwadze poważne problemy zdrowotne ojca, w tym także z pamięcią natychmiast zawiadomiła Policję.

Informacja o zaginięciu 80-latka natychmiast trafiła do wszystkich funkcjonariuszy pełniących służbę. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania zaginionego.

Schorowany mężczyzna został odnaleziony tuż przed północą na terenie Białegostoku przez dwóch dzielnicowych z Komisariatu Policji IV w Białymstoku. Mężczyzna zziębnięty siedział na ławce na jednym z przystanków autobusowych i nie wiedział, gdzie się znajduje. Z relacji, którą przekazał policjantom wynikało, że myślał iż znajduje się w Warszawie. Funkcjonariuszom tłumaczył, że czekał na przystanku na taksówkę, która miała go zawieźć na dworzec, by mógł wrócić do domu. Na szczęście dzięki mundurowym cały i zdrowy wrócił do bliskich.

(KWP w Białymstoku / mj)

Powrót na górę strony