Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli skradzione w Niemczech audi

Data publikacji 27.05.2015

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mieszkańcowi jednej z miejscowości pod Jelenią Górą, na posesji którego policjanci odnaleźli skradzione w Niemczech auto. Jego wartość to około 60 tysięcy złotych. Obecnie jeleniogórscy funkcjonariusze z komendy miejskiej wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań odnaleźli skradzione w Niemczech auto. Pojazd ukryty był na terenie gospodarstwa rolnego należącego do 56-letniego mężczyzny, który teraz może odpowiedzieć za przestępstwo paserstwa.

Policjanci uzyskali informację, że w jednej z miejscowości pod Jelenią Górą, na terenie gospodarstwa rolnego najprawdopodobniej ukryty jest pojazd pochodzący z kradzieży. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Informację tę wkrótce potwierdzili. Policjanci w garażu, na posesji należącej do 56-letniego mężczyzny znaleźli pojazd marki Audi. Po sprawdzeniu okazało się, że auto 11 maja br. zostało skradzione na terenie Niemiec. Jego wartość to około 60 tysięcy złotych. Samochód miał zamontowane polskie tablice rejestracyjne.
 
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy, a 56-letni właściciel posesji może odpowiedzieć za paserstwo, za co grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony
Polska Policja