Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona kobieta odnaleziona przez policjantów

Data publikacji 17.06.2015

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 41 – letniej mieszkanki gminy Strzegom, o zaginięciu której powiadomiła rodzina. Istniało duże prawdopodobieństwo, że kobieta może próbować odebrać sobie życie. Natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwawczą, w której wzięli udział policjanci z powiatu świdnickiego, wspierani przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Strzegom. Zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariusza pionu kryminalnego.

Przedwczoraj w godzinach popołudniowych mieszkaniec gminy Strzegom powiadomił policjantów o zaginięciu swojej 41-letniej żony. Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta może targnąć się na własne życie. W związku z tym policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionej.

W działaniach wzięli udział funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, Komisariatu Policji w Strzegomiu i w Świebodzicach. Do akcji poszukiwawczej włączyli się również strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej gminy Strzegom. Prowadząc intensywne poszukiwania sprawdzono wiele ewentualnych miejsc, w których mogła przebywać kobieta w tym m.in. ciągi komunikacyjne, markety, kompleksy leśne oraz obszar przyległy do miejsca zamieszkania zaginionej, a także monitoring miejski. Funkcjonariusze rozmawiali także z osobami, które mogły mieć informacje, co do miejsca pobytu 41-latki.
 
Po około 5 godzinach trwania poszukiwań, policjant ze świdnickiej komendy odnalazł 41-latkę w okolicach miejsca zamieszkania. Kobieta nie doznała żadnych obrażeń i po przeprowadzeniu badań lekarskich powróciła do rodziny.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony