Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 05.08.2015

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 92-latki. Kobieta została odnaleziona na terenie pola kukurydzy. Po traumatycznych chwilach, trafiła do swojego rodzinnego domu.

Wczoraj (4.08.2015r.) około godz. 20.30 policjanci z Golubia-Dobrzynia otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej córki, że jej 92-letnia matka wyszła z domu w nieznanym kierunku. Kobieta dodała, że początkowo z pozostałymi członkami rodziny próbowała odszukać matkę, jednak działania te nie przyniosły rezultatu.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania. Do działań skierowani zostali również funkcjonariusze z psami policyjnymi, funkcjonariusze PSP w Golubiu-Dobrzyniu i OSP w Zbójnie.  Swoją pomoc zaoferowali również mieszkańcy  gminy Zbójno.

Przez kilka godzin wszyscy szukali 92-latki, sprawdzali okoliczne łąki, rejon pobliskiej rzeki i pole z uprawą kukurydzy o powierzchni około 10 ha. Na szczęście o godz. 1.00 na terenie pola z uprawą kukurydzy, jeden z sąsiadów odnalazł seniorkę. Kobieta, po udzieleniu jej pomocy medycznej, trafiła do swojego rodzinnego domu.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony