Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany mężczyzna podejrzewany o uprowadzenie kobiety z małym dzieckiem

Data publikacji 12.08.2015

Wrocławscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali na autostradzie A4 mężczyznę podejrzewanego o uprowadzenie kobiety z małym dzieckiem. Mężczyzna wpadł przy punkcie poboru opłat w Karwianach. Gdy sprawca zatrzymał się na "bramce", uprowadzona kobieta zaczęła wzywać pomocy. Pracownicy punktu powiadomili Policję. Na szczęście kobieta i jej 5-letni syn nie doznali żadnych obrażeń. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, patrolując autostradę A4, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o uprowadzenie 25-letniej kobiety i jej 5-letniego dziecka. Sprawca to 26-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Do zatrzymania doszło ok. godz. 18.30 po tym, jak policjanci otrzymali informację o uprowadzeniu. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa poinformowali pracownicy punktu poboru opłat w Karwianach. Gdy samochód podejrzewanego zatrzymał się "na bramce", uprowadzona kobieta zaczęła wzywać pomocy. Pracownicy punktu natychmiast powiadomili Policję.

Funkcjonariusze z drogówki w ciągu kilku minut byli już na miejscu. Jak się okazało, w samochodzie na tylnym siedzeniu znajdowała się pokrzywdzona i jej synek. Mężczyzna, który kierował samochodem, został zatrzymany, a pojazd zabezpieczony. Jak ustalili policjanci do uprowadzenia doszło na terenie powiatu bytomskiego w godzinach popołudniowych. Sprawca miał kierować się w stronę Wałbrzycha.

Kobieta i jej dziecko nie doznali żadnych obrażeń. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz zostanie przekazany funkcjonariuszom ze Śląska, którzy będą dalej wyjaśniać wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(KWP Wrocław / dpb)

Film Zatrzymany mężczyzna podejrzewany o uprowadzenie kobiety z małym dzieckiem

Opis filmu: uprowadzenia, zatrzymania, kobieta, dziecko, autostrada

Pobierz plik Zatrzymany mężczyzna podejrzewany o uprowadzenie kobiety z małym dzieckiem (format mp4 - rozmiar 20.92 MB)

Powrót na górę strony