Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali obywatela Mołdawii poszukiwanego ENA

Data publikacji 20.08.2015

Kryminalni z Braniewa zatrzymali 40-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna za popełnione na terenie Wielkiej Brytanii przestępstwo poszukiwany był od początku sierpnia br. Europejskim Nakaz Aresztowania. Teraz podejrzany odpowie przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości.

Wczoraj kryminalni z Braniewa, współpracując z funkcjonariuszami Komendy Głównej Policji, ustalili miejsce pobytu poszukiwanego 40-latka. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 3 lata temu podejrzany popełnił przestępstwo na terenie Wielkiej Brytanii polegające na poważnym uszkodzeniu ciała swojej znajomej. Na początku sierpnia br. za 40-letnim obywatelem Mołdawii wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Kryminalni z Braniewa, współpracując z funkcjonariuszami Komendy Głównej Policji, ustalili miejsce pobytu poszukiwanego. Nieumundurowany patrol zapukał wczoraj do drzwi mężczyzny. Z mieszkania 40-latek trafił wprost do policyjnego aresztu. Teraz zostanie przetransportowany do Wielkiej Brytanii, gdzie odpowie przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwo.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja