Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków i nielegalnej amunicji

Data publikacji 24.08.2015

Brodniccy kryminalni zatrzymali 24-latka, przy którym w trakcie kontroli znaleźli narkotyki. W wyniku przeszukania mieszkania, które zajmował funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości m.in. marihuany, LSD, amfetaminy, środków psychotropowych, a także nielegalną amunicję. Brodnicki sąd aresztował tymczasowo podejrzanego mężczyznę na 3 miesiące. Za przestępstwa, które popełnił mieszkaniec powiatu brodnickiego, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Brodniccy kryminalni w miniony czwartek (20.08.br.) w trakcie wykonywania czynności przy ul. Podgórnej zatrzymali do kontroli mercedesa. Już po otwarciu drzwi pojazdu funkcjonariuszom „rzucił się w oczy” woreczek wypełniony suszem roślinnym, który kierowca umieścił w schowku zamontowanym w drzwiach. W trakcie przeszukania auta oraz odzieży kierowcy, mundurowi ujawnili kolejne woreczki z zakazanymi substancjami. Policjanci zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia.

W wyniku przeszukania mieszkania, które zajmował 24-latek na terenie jednej z gmin w powiecie brodnickim, kryminalni ujawnili znaczną ilość środków odurzających i psychotropowych oraz amunicję, na którą nie posiadał on zezwolenia. Policjanci łącznie zabezpieczyli m.in. prawie 450g marihuany, 23,5 g amfetaminy, 37 sztuk LSD oraz blisko 660 g substancji psychotropowych. Substancje te trafią do laboratorium kryminalistycznego w Bydgoszczy na specjalistyczne badania.

Mieszkaniec powiatu brodnickiego usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz posiadania amunicji bez zezwolenia. Brodnicki sąd aresztował 24-latka tymczasowo na 3 miesiące. Za przestępstwa, które popełnił mieszkaniec powiatu brodnickiego, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja