Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny finał poszukiwań 18-latki z Brodnicy

Data publikacji 25.08.2015

Brodniccy policjanci szukali zaginionej w niedzielę 18-latki z Brodnicy. Sygnał, który dotarł do brodnickich mundurowych wczoraj wieczorem doprowadził funkcjonariuszy nad jezioro w miejscowości Szczuka, gdzie odnaleziono rzeczy należące do dziewczyny. Policjanci wspólnie ze strażakami i płetwonurkami od dzisiejszego ranka przeszukiwali jezioro. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Brodniccy policjanci od chwili zgłoszenia, które wpłynęło do nich z niedzieli na poniedziałek (23/24.08. br.) krótko po północy, szukali zaginionej kilka godzin wcześniej 18-latki z Brodnicy. Dziewczyna wyszła z  domu w niedzielę (23.08.br.) około 18.00 w nieznanym kierunku i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni rodzice powiadomili policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Funkcjonariusze sprawdzali dworce, szpitale, miejsca gdzie mogła przebywać nastolatka, a także rozpytywali sąsiadów i znajomych.

Sygnał, który dotarł do brodnickich mundurowych wczoraj wieczorem (24.08.br.) zaprowadził funkcjonariuszy nad jezioro w Szczuce. Tam, policjanci znaleźli rzeczy należące do nastolatki.

Dzisiaj, od wczesnych godzin rannych, funkcjonariusze wspólnie ze strażakami i płetwonurkami przeszukiwali dno jeziora. Niestety, finał tych poszukiwań okazał się tragiczny. Funkcjonariusze natrafili w wodzie na zwłoki dziewczyny. Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci nastolatki.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony