Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy rozboju w banku

Data publikacji 27.08.2015

Stołeczni policjanci poszukują sprawców rozboju w banku, do którego doszło dwa dni temu w Łomiankach. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach z zapisu kamer monitoringu.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia o godzinie 8.33 w Łomiankach, przy ulicy Warszawskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy weszli do banku, zastraszyli pracowników i ukradli pieniądze. Następnie wsiedli do samochodu i odjechali ulicą Wiślaną w kierunku ulicy Rolniczej.

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn w wieku od 25 do 30 lat, wzrostu około 180 cm, normalnej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrani byli w czarne garnitury, białe koszule, ciemne buty typu pantofle. Obaj mieli założone okulary przeciwsłoneczne, a na głowach ciemne peruki. Sprawcy odjechali samochodem koloru szarego lub srebrnego starego modelu (z relacji świadków wynika, że może to być daewoo, opel lub ford).

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn lub posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ich zatrzymania, proszone są o kontakt ze stołecznymi policjantami pod numerem telefonu 22 603 65 59  lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112. Gwarantujemy anonimowość.

(KSP / mb)

Powrót na górę strony