Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci i prokuratura szukają wykorzystanych seksualnie dzieci

Data publikacji 30.09.2015

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji Zarząd w Poznaniu i Prokuratura w Poznaniu publikują komunikat i zdjęcia podejrzanych o seksualne wykorzystanie nieletnich. Wszyscy rodzice dzieci, które mogły spotykać się z zatrzymanymi, proszeni są o kontakt z CBŚP Zarząd w Poznaniu pod nr telefonu: 61 84 15 450 w godz. od 8:00 do 15:00 lub całą dobę pod nr tel. 997 w całym kraju z podaniem prokuratury prowadzącej postępowanie oraz jednostki Policji.

Prokuratura Rejonowa Poznań Nowe Miasto i Centralne Biuro Śledcze Policji Zarząd w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie przestępstw popełnionych przeciwko wolności seksualnej, w którym pokrzywdzonymi są małoletni. W związku z tym postępowaniem, policjanci poszukują świadków i pokrzywdzonych seksualnego wykorzystania małoletnich, przez osoby których zdjęcia pamięciowe zamieszczono poniżej.

W szczególności proszone są o kontakt osoby, które w okresie od początku roku 2012 do kwietnia 2015 r. byli świadkami i pokrzywdzonymi zdarzeń mających miejsce w okolicach miejscowości Boża Wola, las Dębinka w Bożej Woli, Kazuń, Skierdy i Rajszew, Nowy Dwór Mazowiecki, okolic Parku Drwęskich w Poznaniu, centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu oraz dawnego Dworca PKS w Poznaniu.

Prosimy również o kontakt rodziców małoletnich, którzy w korespondencji internetowej swoich dzieci widzieli zdjęcia wskazanych mężczyzn lub ujawnili, że dzieci umawiały się z nieznajomymi na spotkania w wyżej wymienionych miejscach.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mające związek z niniejszym postępowaniem proszone są o kontakt z CBŚP Zarząd w Poznaniu pod nr telefonu 61 84 15 450 w godz. od 8:00 do 15:00 lub całą dobę pod nr tel. 997 w całym kraju z podaniem prokuratury prowadzącej postępowanie oraz jednostki Policji.

(KWP w Poznaniu / mw)

  • Policjanci i prokuratura szukają wykorzystanych seksualnie dzieci
  • Policjanci i prokuratura szukają wykorzystanych seksualnie dzieci
Powrót na górę strony