Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne odzyskane pojazdy przez bydgoskich kryminalnych

Data publikacji 16.10.2015

Bydgoscy kryminalni odzyskali bmw x 5 skradzione na terenie Niemiec. Do sprawy zatrzymali 45-latka. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki Audi A5, które było poszukiwane przez policjantów z Rzeszowa. Zatrzymany odpowie za paserstwo o znacznej wartości. Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 45-latka podejrzanego o paserstwo o znacznej wartości. Sprawa dotyczyła kradzionych pojazdów. Policjanci ustalili, że w jednym z garaży przy ulicy Pestalozziego mogą znajdować się skradzione samochody. Do sprawy wytypowali także osobę, która może być zamieszana w ten przestępczy proceder.

W środę (14.10.2015 r.) funkcjonariusze przystąpili do realizacji i zatrzymali 45-latka. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki Audi A8, które było poszukiwane przez policjantów z Rzeszowa. Co więcej, potwierdziło się typowanie miejsca dziupli samochodowej, ponieważ w jednym z garaży kryminalni odnaleźli należący do zatrzymanego pojazd marki BMW X5. Auto zostało skradzione na terenie Niemiec. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z bydgoskiej komendy przedstawili zatrzymanemu zarzut paserstwa o znacznej wartości. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Odzyskane pojazdy
  • Zatrzymany prowadzony przez policjanta

Film Kolejne odzyskane pojazdy przez bydgoskich kryminalnych

Pobierz plik Kolejne odzyskane pojazdy przez bydgoskich kryminalnych (format mp4 - rozmiar 1.68 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja