Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany sutener

Data publikacji 16.10.2015

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez kobiety. Usłyszał on już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi, a także zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach ustalili tożsamość mężczyzny w trakcie prowadzonych czynności. Gdy tylko wpadli na jego trop szybko ustalili także kobiety pokrzywdzone jego przestępcza działalnością.

Ze wstępnych ustaleń kryminalnych wynika, że 46-latek na terenie miasta organizował agencje towarzyskie od 2013 roku. W tym czasie czerpał korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji. Funkcjonariusze ustalili kobiety w wieku od 20 do 25 lat pokrzywdzone jego działaniami.

Mężczyzna został zatrzymany w miniona środę, wczoraj Prokuratura zastosowała wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, a także zakazy opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Kielcach / ig

Powrót na górę strony