Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Stanisławowa odnaleźli zaginioną

Data publikacji 27.10.2015

Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej prowadzonej przez policjantów ze stanisławowskiego komisariatu odnaleziono 69-letnią kobietę. Zaginiona przebywała w lesie, blisko 10 kilometrów od miejsca, z którego wyszła. Funkcjonariusze udzielili jej pomocy i przekazali pod opiekę bliskim.

Dyżurny Komisariatu Policji w Stanisławowie przyjął zawiadomienie od mieszkańca Warszawy, który zaniepokoił się dłuższą nieobecnością swojej żony, z którą przyjechał na działkę w gminie Stanisławów. 69-letnia kobieta miała wyjść do koleżanki około godziny 14. Minęło jednak kilka godzin, a kobieta nie wracała.

Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Z ich informacji wynikało, że zaginiona kobieta miała zaniki pamięci, co mogło spowodować utratę koncentracji i orientacji w terenie.

Do akcji poszukiwawczej prowadzonej przez policjantów włączyli się również okoliczni mieszkańcy. Jedna z policyjnych załóg w lesie na terenie gminy Poświętne zauważyła błądząca kobietę. Okazało się, że jest to zaginiona 69-latka.
Policjanci zabrali kobietę do radiowozu, aby się ogrzała i odpoczęła. Następnie przekazali ją pod opiekę mężowi.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony