Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oszukał kobietę na ponad 200 tys. zł - rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 05.11.2015

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kwotę 237.000 złotych. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona kobieta straciła ponad 237 tys. zł, przelewając je na rachunek bankowy wskazany przez sprawców.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek jednego z prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje, powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-2736/15, można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

KSP / ig

  • Poszukiwany mężczyzna #1
  • Poszukiwany mężczyzna #2
  • Poszukiwany mężczyzna #3
Powrót na górę strony