Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ważne informacje dla kibiców w związku z meczem Polska – Czechy

Data publikacji 16.11.2015

Na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 17 listopada 2015 roku o godzinie 20.45 odbędzie się towarzyski mecz piłki nożnej Polska - Czechy. Wszystko wskazuje na to, że na trybunach może zasiąść ok. 40 tysięcy kibiców. Nad bezpieczeństwem podczas imprezy czuwać będzie wiele różnych służb, w tym Policja. Funkcjonariusze zwracać będą szczególną uwagę na zapewnienie ładu i porządku oraz będą monitorować ciągi komunikacyjne zarówno przed, jak i po zakończeniu meczu. W zabezpieczeniu udział wezmą policjanci prewencji, ruchu drogowego i pionu kryminalnego.

W związku z dużym zainteresowaniem meczem i spodziewanym kompletem publiczności oraz przyjazdem wielu kibiców spoza Wrocławia, mając na uwadze spodziewane duże natężenie ruchu pojazdów, zachęcamy do skorzystania ze środków komunikacji miejskiej.

Warto rozważyć też wcześniejszy przyjazd na stadion, nie odwlekając go na ostatnią chwilę, tym bardziej, że bramy stadionu otwarte już będą ok. 3 godziny przed meczem.

W newralgicznych miejscach, w zależności od potrzeb ruchem będą kierować policjanci. W związku z powyższym apelujemy do kierowców o stosowanie się do poleceń policjantów i służb porządkowych. Funkcjonariusze sytuację na drogach oraz w okolicach stadionu monitorować będą z powietrza przy użyciu policyjnego śmigłowca.

Ważne informacje dla kibiców ►

Asystent kibica ►

KWP we Wrocławiu / ig

Powrót na górę strony