Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczne potrącenie na pasach

Data publikacji 01.12.2015

W Świeciu na ulicy Wojska Polskiego doszło do wypadku drogowego. Jadący z centrum miasta samochód daewoo potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. Na szczęście kobieta nie doznała obrażeń, które mogłyby zagrażać jej życiu. Policyjne dochodzenia w tej sprawie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (30.11.2015) o godzinie 10:35 w Świeciu na ulicy Wojska Polskiego 78-letni mieszkaniec Świecia kierując samochodem osobowym daewoo potrącił przechodzącą na przejściu dla pieszych 79-letnią mieszkankę Świecia. Bardzo poważnie wyglądające potrącenie na szczęście dla kobiety zakończyło się obrażeniami ciała niezagrażającymi jej życiu. Kierujący był trzeźwy. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego świeckiej jednostki 78-letniemu mężczyźnie zatrzymali prawo jazdy 

Policyjne dochodzenia w tej sprawie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Świeccy mundurowi apelują o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz przede wszystkim o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Jak wskazują doświadczenia, chwila nieuwagi, gapiostwo lub nierozwaga mogą doprowadzić do tragedii.

(KWP Bydgoszcz / mb)

Film Niebezpieczne potrącenie na pasach

Pobierz plik Niebezpieczne potrącenie na pasach (format mp4 - rozmiar 9.59 MB)

Powrót na górę strony