Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagroda za wspaniałą obywatelską postawę

Wczoraj Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski spotkał się z dyrektorem i pracownikiem banku dziękując za wzorową postawę. W skierowanych słowach nie krył swojego uznania dla odwagi, determinacji i profesjonalnie przeprowadzonej interwencji.

W liście gratulacyjnym, który otrzymała dyrektor i pracownik banku, Komendant podziękował za profesjonalizm i za pełną poświęcenia obywatelską postawę, dzięki której udaremniono próbę oszustwa bankowego.

Przypomnijmy, kilka dni temu do banku przyszła starsza kobieta, która zamierzała pobrać 25 000 złotych. Czujna pracownica i dyrektor banku w rozmowie z klientką, spostrzegły, że coś jest nie tak. Okazało się, że starsza pani miała być ofiarą oszusta. Chwilę wcześniej zatelefonował do kobiety mężczyzna, twierdząc, że jest policjantem i ma zatrzymać nieuczciwego pracownika banku. Poprosił o pomoc w zatrzymaniu oszustów, prosząc o wypłatę pieniędzy. Dzięki natychmiastowej reakcji dyrektora i pracownika banku, profesjonalnie wykonanym obowiązkom służbowym, udaremniono próbę wyłudzenia pieniędzy, starsza pani nie straciła oszczędności życia.

Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski przyznał, że postawa dyrektora i pracownika banku niewątpliwie świadczy o wsparciu, jakie społeczeństwo niesie nam w codziennej pracy.

(KSP/ms)

Powrót na górę strony