Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

To była kradzież metodą „na administratora” - rozpoznajesz tych mężczyzn?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Sprawcy przedstawili się jako pracownicy administracji, powodem wizyty miała być kontrola jakości wody. Po ich wyjściu z mieszkania pokrzywdzonego „zniknęła” cała złota biżuteria. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie, dotyczące kradzieży biżuterii z jednego z mieszkań przy ulicy Stawki. Do przestępstwa doszło 25 listopada. Do drzwi mieszkania zapukało dwóch mężczyzn. Przedstawili się jako pracownicy administracji. Powodem ich wizyty była kontrola jakości wody.

Podczas, kiedy dwóch mężczyzn zagadywało właściciela mieszkania i dokonywało rzekomej kontroli, prawdopodobnie do mieszkania dzięki niezamkniętym drzwiom wszedł ich kompan i splądrował pokoje, zabierając z komody złotą biżuterię o bliżej nieustalonej wartości.
Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać, powołując się na numer sprawy JED 44 93 83/15 telefonując pod numer 22/ 603 83 92, 22/ 603 60 06 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

(KSP / ms)

Powrót na górę strony