Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namierzeni przez policyjny wideorejestrator

Data publikacji 10.12.2015

Dwóch kierowców zostało namierzonych na przekroczeniu prędkości. Obaj stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Jeden z nich przekroczył prędkość o 112 km/h. Wykroczenia zarejestrowała policyjnym wideorejestratorem bydgoska „drogówka”.

Pierwszy kierowca wpadł w nocy na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Wówczas mundurowi zauważyli Forda Focusa, pędzącego w kierunku Fordonu. Jadąc za nim, zaczęli mierzyć mu prędkość. Na wysokości ulicy Kaliskiego miał na liczniku 172km/h, gdzie w tamtym miejscu obowiązywało ograniczenie prędkości do 60km/h. Samochód został zatrzymany. Oprócz młodego kierowcy w pojeździe było jeszcze dwóch pasażerów. Jak się okazało, 21-latek chciał się przed nimi popisać. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i poinformowali go, że za popełnione wykroczenie skierują wniosek o ukaranie do sądu.

Natomiast w poniedziałek (07.12.2015) przed godziną 20:00 wpadł drugi kierowca. Bydgoszczanin, jadąc ulicą Jana Pawła II w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalna prędkość o 75 km/h (125/50 km/h). Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Film Nagranie z wideorejestratora

Pobierz plik Nagranie z wideorejestratora (format mp4 - rozmiar 3.36 MB)

Powrót na górę strony