Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na placówkę bankową

Data publikacji 18.12.2015

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzą śledztwo w sprawie rozboju na placówkę bankową. Do zdarzenia doszło 23 października 2015 roku przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu. Zamaskowany mężczyzna po wejściu do placówki bankowej, zagroził personelowi przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy, po czym po zrabowaniu gotówki uciekł. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Policją.

RYSOPIS SPRAWCY: mężczyzna w wieku około 35-40 lat, wzrostu około 175-180cm, średniej budowy ciała, włosy ciemny blond, krótkie; twarz okrągła.

OPIS UBIORU SPRAWCY: czarna czapka z daszkiem ( tzw. bejsbolówka ), czarna kurtka sportowa, niebieskie jeansy koloru.

Mężczyzna przedstawiony na portrecie oraz załączonych zdjęciach z monitoringu podejrzewany jest o dokonanie tego przestępstwa. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu pod numerem telefonu 71 340 3665 w godz. 07:30 -15:30 lub 997,112 całodobowo, bądź mailem na adres: naczelnik.kryminalny@wr.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Poszukiwany mężczyzna- portret pamięciowy
  • Poszukiwany mężczyzna- materiał z monitoringu
  • Poszukiwany mężczyzna- materiał z monitoringu
Powrót na górę strony