Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka wyróżniona za działalność charytatywną w ramach akcji „Zostań z nami Świętym Mikołajem”

Data publikacji 30.12.2015

Podsumowano 15 lat działalności społecznej i charytatywnej na rzecz dzieci z ubogich rodzin w ramach akcji „Zostań z nami Świętym Mikołajem”. Spotkanie zorganizowano na terenie jednego z hoteli w Jeleniej Górze. Wśród osób wyróżnionych za zaangażowanie na rzecz dzieci znalazła się również policjantka z Jeleniej Góry - sierż. Beata Sosulska-Baran.

W tym roku przypada 15-lecie akcji „Zostań z nami Świętym Mikołajem”. Od wielu już lat instytucje krajowe, a także te z regionu jeleniogórskiego, w tym Polski Czerwony Krzyż, Straż Miejska w Jeleniej Górze, Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze, Starostwo Powiatowe, wspierają inicjatywę pomocy dzieciom z rodzin najuboższych w ramach akcji „Zostań z nami Świętym Mikołajem”. 

Podczas zorganizowanego w jednym z hoteli na terenie miasta podsumowania dotychczasowej działalności, wyróżniono osoby i instytucje szczególnie zaangażowane w pracę na rzecz pomocy innym. Wśród nich znalazła się funkcjonariuszka Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze - sierż. Beata Sosulska-Baran. Komitet Akcji Charytatywnej docenił jej aktywną postawę na rzecz niesienia pomocy dzieciom, wręczając okolicznościowy dyplom i pamiątkowe serce.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony