Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze odnaleźli zaginioną w lesie kobietę

Data publikacji 30.12.2015

Brodniccy policjanci odnaleźli zaginioną w lesie 64-letnią mieszkankę Warpalic. Kobieta wyszła z domu szukać zgubionego przez syna telefonu komórkowego. Niestety kobiecie rozładował się telefon i latarka i nie mogła odnaleźć drogi powrotnej.

Wczoraj (29.12.), krótko po godz. 20.00 brodnicki dyzurny otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej córki o zaginięciu jej  64-letniej matki. Dyżurny natychmiast wysłał dzielnicowego do miejscowości Warpalice . W rozmowie ze zgłaszającą funkcjonariusz ustalili, że kobieta wyszła z domu około godz. 17.30 szukać zagubionego przez syna telefonu komórkowego. Niestety telefon, który kobieta miała przy sobie, nie odpowiadał.

Do pomocy dzielnicowemu pojechało więcej funkcjonariuszy. Po kilkudziesięciu minutach, w odległości około kilometra od domu, policjanci odnaleźli 64-latkę, która próbowała dotrzeć do miejsca zamieszkania. Kobiecie rozładowała się komórka i latarka, przez co dotarcie do celu było utrudnione. 64-letnia mieszkanka Warpalic cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny. 

(KWP w Bydgoszczy / ms)

 

Powrót na górę strony